Bosansko narodno pozorište Zenica

Raspored

Ulaznice



032 242 604


062 859 555
063 797 555


marketing.prodaja@bnp.ba

Pon, 2. 10. 2017. - 20.00
Makedonski narodni teatar Skoplje, Makedonija

Elektra

Čet, 5. 10. 2017. - 11.00
Pozorište lutaka Niš, Srbija

H. K. Andersen - Darko Kovačovski:
Olovni vojnik i balerina
Režija: Darko Kovačovski

Pet, 6. 10. 2017. - 17.00
Dječija, omladinska i lutkarska scena

Lutkarska radionica:
Napravi svoju lutku zijevalicu
Voditelj radionice: Miroljub Mijatović

Pet, 6. 10. 2017. - 20.00
IIPM/CAMPO, Belgija / Njemačka

Pet lakih djela

Sub, 7. 10. 2017. - 11.00
Dečije pozorište Subotica, Srbija

Ivica i Marica
predstava za djecu

Sub, 7. 10. 2017. - 20.00
IIPM/CAMPO, Belgija / Njemačka

Pet lakih djela

Ned, 8. 10. 2017. - 11.00
Bosansko narodno pozorište Zenica

Darko Kovačovski & Nadja Vasileva:
Prodani smijeh
Režija: Darko Kovačovski

Pon, 9. 10. 2017. - 19.30

Macola
projekcija filma

Sub, 14. 10. 2017. - 11.00
Narodno pozorište Sarajevo & Udruženje FANI

Rijad Ljutović - Fahrudin Kučuk:
Čudovište iz pozorišta i lutkarova djeca
Režija: Rijad Ljutović

Premijera

Sri, 18. 10. 2017. - 19.00 i 21.00
Velika scena

If Someone Speaks, It Get's Lighter

Čet, 19. 10. 2017. - 19.30
Narodno pozorište Mostar

Eugène Ionesco:
Ćelava pjevačica
Režija: Lajla Kaikčija

Pet, 20. 10. 2017. - 19.30
Velika scena

Selvedin Avdić:
Moja Fabrika
Režija: Selma Spahić

Sub, 21. 10. 2017. - 19.00 i 21.00
Velika scena

If Someone Speaks, It Get's Lighter

Ned, 22. 10. 2017. - 12.00
Mašino pozorište Beograd, Srbija

Sunđer Bob
predstava za djecu

Pon, 23. 10. 2017. - 12.00
Dječija, omladinska i lutkarska scena

Miroljub Mijatović:
Fejzbukovci, (de)generacija
Režija: Miroljub Mijatović

Sri, 25. 10. 2017. - 19.00 i 21.00
Velika scena

If Someone Speaks, It Get's Lighter

Čet, 26. 10. 2017. - 10.30
Dječija, omladinska i lutkarska scena

Darko Kovačovski & Nadja Vasileva:
Prodani smijeh
Režija: Darko Kovačovski

Pet, 27. 10. 2017. - 10.00
Dječija, omladinska i lutkarska scena

Fuad Tabak:
Bajka u bajci
Režija: Željko Milošević

Pon, 30. 10. 2017. - 11.00
Dječija, omladinska i lutkarska scena

Fuad Tabak:
Bajka u bajci
Režija: Željko Milošević

Uto, 31. 10. 2017. - 19.30
Velika scena

Tanja Šljivar:
Mi smo oni na koje su nas roditelji upozoravali
Režija: Mirjana Karanović

Pet, 3. 11. 2017. - 20.00
Omladinski hor "Zenica"

Night Fever

Sub, 4. 11. 2017. - 11.00
Pozorište DAMBO Subotica & SNP Novi Sad & Pozorište mladih Novi Sad, Srbija

Morska brodska zavrzlama
lutkarska predstava

Ned, 5. 11. 2017. - 12.00
Mašino pozorište Beograd, Srbija

Štrumpfovi
predstava za djecu

Gostovanja

Uto, 3. 10. 2017. - 20.00
Narodno pozorište u Sarajevu

Selvedin Avdić:
Moja Fabrika
Režija: Selma Spahić

Sri, 4. 10. 2017. - 12.00
Gostovanje u Sarajevu

Vladimir Đorđević:
Put do čarolije
Režija: Miroljub Mijatović

Pet, 6. 10. 2017. - 13.00
Gostovanje u Novom Travniku

Vladimir Đorđević:
Put do čarolije
Režija: Miroljub Mijatović

Sub, 14. 10. 2017. - 20.00
Gostovanje u Sarajevu

Tanja Šljivar:
Mi smo oni na koje su nas roditelji upozoravali
Režija: Mirjana Karanović

Pon, 16. 10. 2017. - 20.00
Gostovanje u Novom Sadu, Srbija

Haris Pašović:
Za šta biste dali svoj život?
Režija: Haris Pašović

Ned, 22. 10. 2017. - 19.00
Gostovanje u Zavidovićima

Hasan Džafić & Lajla Kaikčija & Grupa autora:
Gluha svadba
Režija: Lajla Kaikčija

Pon, 30. 10. 2017. - 19.30
Gostovanje u Beogradu, Srbija

Haris Pašović:
Za šta biste dali svoj život?
Režija: Haris Pašović