Raspored

Pon, 1. 6. 2020. - 19.30 / Prateći program

Otvaranje Festivala

Pon, 1. 6. 2020. - 19.45 / Prateći program
Sarajevski ratni teatar SARTR - Sarajevo

Miodrag Žalica:
Zagrljenici
Režija: Robert Raponja

Uto, 2. 6. 2020. - 10.30 / Prateći program

Jasmin Hadžić:
Izložba pozorišnih fotografija

Uto, 2. 6. 2020. - 11.00 / Prateći program

25 godina HNK u Mostaru
predstavljanje monografije

Uto, 2. 6. 2020. - 19.30 / Glavni program

Asja Krsmanović:
Vakuum
Režija: Lajla Kaikčija
Scensko čitanje dramskog teksta

Sri, 3. 6. 2020. - 10.30 / Prateći program

Draženko Jurišić:
Izložba pozorišnih fotografija

Sri, 3. 6. 2020. - 11.00 / Prateći program

Adijata Ibrišimović-Šabić:
Čehov u Sarajevu
predstavljanje knjige

Sri, 3. 6. 2020. - 17.00 / Prateći program

Forum mladih bh. dramatičara

Sri, 3. 6. 2020. - 19.30 / Glavni program

Lejla Kalamujić:
Ugasimo svjetlo
Režija: Lajla Kaikčija
Scensko čitanje dramskog teksta

Čet, 4. 6. 2020. - 10.30 / Prateći program

Ismir Sačak:
Izložba pozorišnih fotografija

Čet, 4. 6. 2020. - 11.00 / Prateći program

Ljubica Ostojić:
Izabrane drame
predstavljanje knjige

Čet, 4. 6. 2020. - 17.00 / Prateći program

Festivali u vrijeme pandemije

Čet, 4. 6. 2020. - 19.30 / Glavni program

Mirza Skenderagić:
Probudi me kad završi
Režija: Lajla Kaikčija
Scensko čitanje dramskog teksta

Pet, 5. 6. 2020. - 10.30 / Prateći program

Mirza Subašić:
Izložba pozorišnih fotografija

Pet, 5. 6. 2020. - 11.00 / Prateći program

Predstavljanje časopisa za književnost i kulturu "Život"

Pet, 5. 6. 2020. - 17.00 / Prateći program

In Memoriam Nedžad Fejzić

Pet, 5. 6. 2020. - 19.30 / Glavni program

Ernad Osmić:
Jahorina, pa Japan
Režija: Lajla Kaikčija
Scensko čitanje dramskog teksta

Sub, 6. 6. 2020. - 10.30 / Prateći program

Muhamed Badi Tunović:
Izložba pozorišnih fotografija

Sub, 6. 6. 2020. - 17.00 / Prateći program

Webinar dramskih autora

Sub, 6. 6. 2020. - 19.30 / Glavni program

Tanja Šljivar:
Kao i sve slobodne djevojke
Režija: Lajla Kaikčija
Scensko čitanje dramskog teksta

Ned, 7. 6. 2020. - 19.30 / Prateći program

Dodjela Specijalne nagrade "Adem Ćejvan"

Ned, 7. 6. 2020. - 19.45 / Glavni program

Dario Bevanda:
Babylon Blues
Režija: Lajla Kaikčija
Integralno scensko čitanje dramskog teksta, pobjednika Konkursa / Natječaja za najbolji dramski tekst

Ned, 7. 6. 2020. - 20.45 / Prateći program

Zatvaranje Festivala